חם ברשת

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור לעסק אין שני לרושם ראשוני

נתחיל למנות את התחומים בהם יש צורך בהנפקת כרטיסי ביקור תצטרכו לפנות זמן רב. אך היות וכולנו צריכים כרטיסים אלה, ננסה ללמוד יחד כיצד אפשר למנף עצמנו מעל אחרים, לתת מגע אישי, אמירה, או לעיתים ייצור המוני, חד ופשוט.

מי אנחנו:

שאלה קיומית המנחה את האנושות. אך את פתרונה קשה למצוא או לאמוד.

הפעם אנו נתרכז בעסק שלנו. מה אנחנו משווקים.

כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור

המטרה אותה אנו רוצים לכבוש בעזרת כרטיסי ביקור. זה לא מסובך כמו שזה נשמע. פשוט נסו לתמצת את מהות העסק למשפט מוביל. "חברת הפסק – מובילה את תחום הפסקות החשמל כבר 60 שנה"

קהל היעד:

דע את האויב. קהל היעד אינו באמת אויב אך צריך לדעת לכבוש אותו. ישנן אסטרטגיות רבות אשר דרך פיסת נייר איכותית בגודל 5X9 המובילות לכיבוש קהל לקוחות.

השקיעו מחשבה להבין מי עומד מולכם. האם מדובר בקהל הצורך מוצרי תינוקות, ילדים, מכשור תעשייתי, היי-טק, פיננסים ועוד.

לעיתים כאשר מדובר בקהל יעד מצומצם ויוקרתי חשוב להאדיר את הפנייה האישית דרך עיצוב כרטיסי ביקור בעלי נראות מתאימה. אריזה אישית, נייר איכותי, שימוש נכון בצבעים והקנייה יוקרתית המכבדת את המעמד.

ישנם קהלים המהווים המון – לכן גם מבחינה תקציבית מומלץ לגשת לעיצוב הפונה להמונים. כיתוב ברור וחד. הדגשת העסק, דרכי יצירת קשר. אמירה אישית לרוב במקרים אלה היא חסרת משמעות, כי פה אין ממש פנייה אישית, אלא יצירת קשר עין ראשוני.

ומעבר ללקוח הבא.

אנו רואים אותם בסרטים, סדרות טלוויזיה, מקומות ציבוריים, בתי עסקים, על שולחנות קפה, בידי אנשים, ספרי היסטוריה, ואם נחקור מספיק חזק – נוכל לגלות כי גם למשה רבנו, ישו ומחמד הנביא היו לא מעט כרטיסי ביקור לחלק.

כרטיס ביקור, מעניק למי שמחזיק אותו כוחות לדעת מי אנחנו. איך ליצור איתנו קשר ומה תפקידנו. – איך?  פשוט מופיע על גבי כרטיס הביקור.

אל תכו את המומחה:

היתרון הטוב ביותר עבורכם כבעלי עסקים, משווקים ומוכרים – לעיתים לתת את המושכות לאנשים המומחים  בתחום.

מעצבים גרפיים, העוסקים גם בתחום הדפסת כרטיסי ביקור ומציאת בית הדפוס האיכותי ביותר עבור צרכיכם.

חשוב כמובן ראשית להתאים את המעצב הנכון עבורכם. כימיה היא דבר חשוב. ניתן כמובן לדרוש לראות עבודות של המעצב, ולהסיק האם הוא אכן מתאים עבורכם.

בנוסף, התאמת גודל הכרטיס, סוג הנייר, פינות מעוגלות, ציפוי למינציה, אריזה אישית, סוג וגודל פונטים, צבעים, חד צידי, דו צידי וכיו"ב – אם כל אלה נשמעים לכם כטרחה רבה או סינית – זה הרגע לפנות לאנשים שמבינים בתחום.

מחסום חנייה אוטומטי
שירותים עסקים
עלות מתקן חניה אוטומטי ואחזקת מבנים

עלות מתקן חניה אוטומטי יכולה להשתנות באופן משמעותי בהתאם לגורמים רבים, ביניהם: סוג המתקן: קיימים סוגים רבים של מתקני חניה אוטומטיים, לכל אחד מהם יתרונות

דילוג לתוכן